Рецепт за највкусен домашен кечап – без конзервасни, вкусот совршен

Рецепт за највкусен домашен кечап – без конзервасни, вкусот совршен

Наместо да давате пари за кечап, направете го дома без конзерванси, евтино брзо и лесно.

Ова се потребните намирници и постапката:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Понесете си повеќе пари – голем скок на цените во Грција, еве колку чини храната

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

singlepost_text