Есенски десерт за цело семејство

Есенски десерт за цело семејство

Доаѓа есен, а ладните ноќи поминете ги со кремаст и вкусен есенски десерт.

На видеото на Верина мала кухиња е покажана брза и лесна идеја за десерт или појадок, парфе со јаболки и граноли.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Роналдо во Скопје – Еве ги неговите омилени јадења и пијалоци

(ВИДЕО) Роналдо слета во Скопје, а еве ја неговата тајна за топ форма

Бесплатни лежалки, кафе 2, пиво 3,5 Евра – Еве ги цените на плажа на Тасос

2 Евра за лежалка и чадор, 2,5 еспресо, 3 евра пиво – Еве ги цените на плажа во Грција

2 Евра еспресо, 6 Евра клуб сендвич – Проверете ги овие цени на плажа во Грција

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Неодолива крем салата

singlepost_text