Тегла полна витамини: Шарена туршија, бидете домаќинка со највкусна за зимава

Тегла полна витамини: Шарена туршија, бидете домаќинка со највкусна за зимава

Направете шарена туршија, со моркови, пиперки, кромид, карфиол и краставици, секако со додатоци.Шарена тегла полна здравје со која ќе бидете хит домаќинка:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Специјалитет: Похoван и печен пилешки стек

singlepost_text