Интегрални кифлички со сирење

Интегрални кифлички со сирење

Домот ќе замириса на пециво, вкусни, брзи и лесни интегрални и здрави кифлички со сирење.
Подготовката е следна:
https://www.youtube.com/watch?v=7o8xacr3qYM

Поврзани рецепти на Gotvi.mk:

Печени тиквички со пилешко и зеленчук

Салата со рукола и пилешко

Полнет ананас со ориз и пилешко

Шпагети со гриловано пилешко и песто сос

ВИДЕО:  Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

Многу вкусно: Потпечена тава со пилешко месо и печурки

Pad Thai со пилешко

singlepost_text