Шпагети наполитана – сосот сензационален

Шпагети наполитана – сосот сензационален

Направете вкусни шпагети наполитана со маслиново масло, кромид, домати, босилек.

Совршен сос за тестенини.

Повеќе вести на Готви.мк

Брз појадок со туна салата

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути

Туна салата со фетучини

Туна салата

Брзо посно предјадење за целото семејство

singlepost_text