Греете вода во електричен бокал? – еве зошто е тоа многу опасно за здравјето

Греете вода во електричен бокал? – еве зошто е тоа многу опасно за здравјето

Бокалот за греење вода е брзо и едноставно решение за кафе или чај во кујната, но често се случува да ја заборавиме водата подолго време внатре, да не го исчистиме или да ја загрееме уште еднаш.Еве зошто е тоа штетно:

Топ 10 Gotvi.mk рецепти со брокула тука

Рецепт за пилешко со брокула тука

singlepost_text