Јадете без да накачите килограми: Здрава нискокалорична пица

Јадете без да накачите килограми: Здрава нискокалорична пица

Направете шарена, здрава, нискокалорична пица која ќе ве засити и ќе ви помогне да не накачите килограми.

Повеќе поврзани вести на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

singlepost_text