Јајца на око какви што не ви паднало на памет да подготвите

Јајца на око какви што не ви паднало на памет да подготвите

Направете вкусни јајца на око, и тоа во леб.

Сигурно не сте се сетиле на ова, еве ја постапката:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Топ 10 највкусни Gotvi.mk рецепти со печурки

Пијани печурки

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Динстано телешко со печурки

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Брзо и посно: Печурки со сусам

Мусака со печурки

Печурки во бел сос

singlepost_text