Како да сте во елитен ресторан: Направете најубави декорации со салфети

Како да сте во елитен ресторан: Направете најубави декорации со салфети

Направете уметносот од вашата маса за јадење, декорации со салфети за кои сите ќе ви се воодушевуваат.

Сите чекори се прикажани во видеото:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Топ 10 највкусни Gotvi.mk рецепти со печурки

Пијани печурки

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Динстано телешко со печурки

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Брзо и посно: Печурки со сусам

Мусака со печурки

Печурки во бел сос

singlepost_text