Видео: Со овој трик храната ќе биде постојано свежа

Видео: Со овој трик храната ќе биде постојано свежа

Храната ќе биде свежа, работата во кујна брза и лесна.

Ова се неколку трикови за подобар и полесен живот:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Баклава

Баклава со вишни

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

„Катица“ торта

Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

singlepost_text