Не дебелее а толку е вкусно: Интегрален кекс

Не дебелее а толку е вкусно: Интегрален кекс

Направете интегрален кекс кој е многу вкусен и не дебелее.

Ова се намирниците кои ви се потребни,  а во видеото е прикажана и подготовката:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Брз појадок со туна салата

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути

Туна салата со фетучини

Туна салата

Брзо посно предјадење за целото семејство

singlepost_text