Природен лек за мигрена, кандида, мозочен удар  – оваа билка ќе ве спаси наместо апче

Природен лек за мигрена, кандида, мозочен удар  – оваа билка ќе ве спаси наместо апче

Победете ја главоболката сигурно и брзо со природна билка, наместо со апчиња.

Ајдучката трева е скриено богатство, помага за главоболка, за мозочен удар, има антибактериско дејство, помага за кандида и други женски проблеми.

Пијте ја како чај и мигрената ќе ја снема.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Специјалитет: Похoван и печен пилешки стек

singlepost_text