Брз колач од јаболка повкусен од оној на нашите баби

Брз колач од јаболка повкусен од оној на нашите баби

Толку префинето, меко и вкусно.

Направете совршен колач со јаболка, многу брзо и евтино.

Ова е се што ви треба и подготовката:

Повеќе поврзани рецепти на Готви.Мк

Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо

singlepost_text