Видео: Го истри морковот со жица за садови – трикови за во кујна за кои не сте чуле

Видео: Го истри морковот со жица за садови – трикови за во кујна за кои не сте чуле

Cooking tips 👩🏼‍🍳👌🏻 ❤ LIKE & TAG someone who would love this ❤ 〰〰 Follow 👉 @TheHungryFriends Follow 👉 @TheHungryFriends

A post shared by Food 🍽 The Hungry Friends® (@thehungryfriends) on

Зема леб и го потопи во вода, па го испече и беше мек како душа.

Стави овошен јогурт во шприц, направи топчиња на чинија и доби леден десерт.

Исчисти морков со чиста жица за садови.

Супер трикови за полесна работа во кујна за секојдневието.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

(ФОТО) Пепси 200, пиво 250, семки 150 денари – Еве ги цените на Градски во моментов

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?