Видео: не ги фрлајте пластичните шишиња и капачиња – направете нешто корисно за бањата

Видео: не ги фрлајте пластичните шишиња и капачиња – направете нешто корисно за бањата

На интернет можеме да пронајдеме мноштво корисни и необични трикови.

На некои и самите никогаш не би се сетиле.

Овој трик навистина ќе ви се допадне и добро ќе дојде во вашиот тоалет.

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко