Вакви пекарски кифлички не сте јаделе

Вакви пекарски кифлички не сте јаделе

Направете вкусни кифлички со лук, аромата е неодолива, тие се крцкави од горе, меки во внатрешноста.
Ова е се што ви треба:
Видеото погледнете го ТУКА.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

Топ 10 највкусни Gotvi.mk рецепти со печурки

singlepost_text