Царски ручек: Свинско филе со сос од ајвар

Царски ручек: Свинско филе со сос од ајвар

Направете царски ручек. Совршена комбинација на свинско и сос од ајвар.Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

 

singlepost_text