Компир во тава со сланина – ги сруши сите рекорди

Компир во тава со сланина – ги сруши сите рекорди

Направете компир на поинаков начин.Ако ви здодеа од печен компир, пире, варен компир или помфрит, ова е рецептот за вас.

Направете тава со сланина и компири, толку ароматична и вкусна:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

singlepost_text