Ваква боранија не сте јаделе – еден додаток ја прави врвно јадење

Ваква боранија не сте јаделе – еден додаток ја прави врвно јадење

Направете необичен и вкусен рецепт за боранија. Обичниот и здодевен рецепт заменете го со супер вкус, боранија со сланина.Ова е рецептот:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Специјалитет: Похoван и печен пилешки стек

singlepost_text