Балканот полуде по овој рецепт: Погачи со шери, нов рецепт, супер вкус

Балканот полуде по овој рецепт: Погачи со шери, нов рецепт, супер вкус

Направете вкусни и брзи погачи со шери домати.
Имаат неодолива арома.
Ова е подготовката и потребните намирници:

Поврзани рецепти на Gotvi.mk:

Печени тиквички со пилешко и зеленчук

Салата со рукола и пилешко

Полнет ананас со ориз и пилешко

Шпагети со гриловано пилешко и песто сос

ВИДЕО:  Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

Многу вкусно: Потпечена тава со пилешко месо и печурки

Pad Thai со пилешко