Од денес големо намалување на цените во „Седмица“ – Еве ги новите цени

Од денес големо намалување на цените во „Седмица“ – Еве ги новите цени

Популарната сендвичара „7ца“ по повод 30 години од постоењето ги намалува цените на сендвичите и пијалаците.

Според објавеното на нивната веб страна, промоцијата ќе трае до 7 септември. Сендвичите ќе чинат 100 денари, една лименка сок 20 денари, а половина литар 30 денари.

Од сендвичарата „однапред се извинуваат поради за реализацијата на телефонските нарачки бидејќи очекуваат да имаат зголемена фрекфенција на работа“.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Еве што пронајде Санитарниот инспекторат во сендвичарите на „7ца“ (Фото)

Сендвичарата „7ца“ со нови цени – Погледнете ги тука

Ново: Труење со храна

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

singlepost_text