„Пита-хармоника” – згужвана пита по најдобар рецепт

„Пита-хармоника” – згужвана пита по најдобар рецепт

Направете згужвана пита, хармоника.Лесна е и брза, а може да ја направи секој.

Ова е постапката:

 

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

singlepost_text