Видео: Ичесете пандишпан и хартија за печење без грешка – брзи а толку корисни трикови

Видео: Ичесете пандишпан и хартија за печење без грешка – брзи а толку корисни трикови

Супер корисен трик за секоја домаќинка. Матете со миксер без да направите ниту капка на работната маса, и исечете прецизно хартија за печење со едноставен трик во неколку потези. Научете се и прецизно да исечете пандишпан со неколку чепкалки.Еве како:

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text