Го додаде ова во киселите краставички и доби нешто неверојатно – тајната за вкусна зимница

Го додаде ова во киселите краставички и доби нешто неверојатно – тајната за вкусна зимница

Направете вкусна зимница, со само еден додаток во киселите краставички. Се работи за сусам и останати додатоци кои ја прават зимницата совршена.Ова е тајната, видеото ќе ви открие се:

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Роналдо во Скопје – Еве ги неговите омилени јадења и пијалоци

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

singlepost_text