Крцкав, топол, вкусен: Леб од три вида брашно

Крцкав, топол, вкусен: Леб од три вида брашно

Направете вкусно, лесно, крцкаво и истовремено меко, а толку добро пециво. Леб од три вида брашно, ова е подготовката:

Поврзани рецепти на Gotvi.mk:

Печени тиквички со пилешко и зеленчук

Салата со рукола и пилешко

Полнет ананас со ориз и пилешко

Шпагети со гриловано пилешко и песто сос

ВИДЕО:  Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

Многу вкусно: Потпечена тава со пилешко месо и печурки

Pad Thai со пилешко

singlepost_text