Диетата со која Никол е најсекси пејачка на естрадата

Диетата со која Никол е најсекси пејачка на естрадата

Никол Шерцингер е позната пејачка која секогаш плени со своето тело каде и да се појави.

Убавата Никол многу вежба, но и здраво се храни, а нејзината ригорозна диета изгледа вака за еден ден:

Појадок: варени јајца лосос и интегрален леб

Ручек: Варено месо и кашкавал, зеленчук и овошје

Вечера: Пилешко месо или риба со ориз и зеленчуци.

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

singlepost_text