Не фрлајте пари: Направете највкусен крем сир дома

Не фрлајте пари: Направете највкусен крем сир дома

Направете крем сир дома, лесно е и брзо, нема да ви одзеде многу време. Ова е се што ви треба за совршениот додаток за секое јадење:

Поврзани рецепти на Gotvi.mk:

Печени тиквички со пилешко и зеленчук

Салата со рукола и пилешко

Полнет ананас со ориз и пилешко

Шпагети со гриловано пилешко и песто сос

ВИДЕО:  Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

Многу вкусно: Потпечена тава со пилешко месо и печурки

Pad Thai со пилешко

singlepost_text