Пијалаци од 1 Евро, лежалки до 10 Евра – Еве дел од цените во Црна Гора

Пијалаци од 1 Евро, лежалки до 10 Евра – Еве дел од цените во Црна Гора

Вики Ристовска, читателка на Готви.мк ни испраќа цени од Сутоморе, Црна Гора, каде летувала минатиот месец.

Еве дел од цените:

Сместување                     10-50 Евра

Лежалки+чадор                7-10 Евра

Печено пиле + салата     5 Евра

Пилешки стек                   7 Евра

Палачинки                        1 Евро

Сендвичи                          1,5 Евро

Пијалаци                           Од 1 Евро

Кафе                                  2-3 Евра

Патување со брод од Сутоморе до Св. Стефан чинело 10 Евра.

Праќајте ни вакви и слични информации за објава на Gotvi.mk на e-mail: gotvi@gotvi.mk или на Facebook страната на Готви.мк: https://www.facebook.com/Gotvi.mk/

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

12 Евра за лежалки во Грција – Дали би платиле за оваа плажа?

Бесплатни лежалки, кафе 2, пиво 3,5 Евра – Еве ги цените на плажа на Тасос

2 Евра за лежалка и чадор, 2,5 еспресо, 3 евра пиво – Еве ги цените на плажа во Грција

2 Евра еспресо, 6 Евра клуб сендвич – Проверете ги овие цени на плажа во Грција

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Понесете си повеќе пари – голем скок на цените во Грција, еве колку чини храната

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

singlepost_text