Еве го видеото на фудбалерите на Реал од Скопје кое има 1.5 милиони прегледи

Еве го видеото на фудбалерите на Реал од Скопје кое има 1.5 милиони прегледи

Сеќавањата на големиот спортски спектакл, натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед кој пред 2 дена се одигра во Скопје, се сеуште свежи.

Еве го видеото кое Реал го обави на својот Инстаграм профил и кое само до сега има 1.5 милиони прегледи:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

(ФОТО) Навивачи на Манчестер оставиле писмо – Еве што напишале за Скопје

(ФОТО) Како на филм – Еве во кој скопски ресторан вечераа фудбалерите на Реал и Манчестер

Роналдо во Скопје – Еве ги неговите омилени јадења и пијалоци

(ВИДЕО) Роналдо слета во Скопје, а еве ја неговата тајна за топ форма

(ФОТО) Пепси 200, пиво 250, семки 150 денари – Еве ги цените на Градски во моментов

Бесплатни лежалки, кафе 2, пиво 3,5 Евра – Еве ги цените на плажа на Тасос

2 Евра за лежалка и чадор, 2,5 еспресо, 3 евра пиво – Еве ги цените на плажа во Грција

2 Евра еспресо, 6 Евра клуб сендвич – Проверете ги овие цени на плажа во Грција

singlepost_text