(ФОТО) Пепси 200, пиво 250, семки 150 денари – Еве ги цените на Градски во моментов

(ФОТО) Пепси 200, пиво 250, семки 150 денари – Еве ги цените на Градски во моментов

Читател ни испраќа цени на пијалоци, грицки и храна по кои во моментов се продава на официјалните продажни места во и околу Телеком Арената во Скопје каде во рамките на Супер Купот се игра натпреварот помеѓу Реал и Манчестер.

Погледнете ги:

Пепси 200 денари

Миринда 200 денари

Газирана/Негазирана вода 150 денари

Леден чај 200 денари

Чипс 150 денари

Хајнекен безалкохолно пиво 250 денари

Џус 200 денари

Ладно кафе 200 денари

Еспресо 150 денари

Кикирики 150 денари

Семки 150 денари

Сончоглед 150 денари

Сендвич 150 денари

Кроасан 150 денари

Хамбургер 200 денари

Хот дог 150 денари

Тост 150 денари

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Роналдо во Скопје – Еве ги неговите омилени јадења и пијалоци

(ВИДЕО) Роналдо слета во Скопје, а еве ја неговата тајна за топ форма

Бесплатни лежалки, кафе 2, пиво 3,5 Евра – Еве ги цените на плажа на Тасос

2 Евра за лежалка и чадор, 2,5 еспресо, 3 евра пиво – Еве ги цените на плажа во Грција

2 Евра еспресо, 6 Евра клуб сендвич – Проверете ги овие цени на плажа во Грција

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Неодолива крем салата