Спречете срцев удар: Лек за холестерол 100% делува

Спречете срцев удар: Лек за холестерол 100% делува

На нашето тело му треба оредена количина холестерол за да функционира нормално, но прекумерниот холестерол во крвта може да ни го загрози зравјето, да доведе до висок крвен притисок и мозочен удар.

На ова видео ќе видите како да направите домашен лек за холестерол кој е ефикасен:

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

singlepost_text