Чоколаден колач од три состојки

Чоколаден колач од три состојки

Направете чоколаден колач од само три состојки. На каналот на „Практична жена“ може да го погледнете видеото со сите детали за состојки и наначин на подготовка:

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

singlepost_text