Модринките ќе изчезнат со смеса од кујната – Се прави со само 2 состојки

Модринките ќе изчезнат со смеса од кујната – Се прави со само 2 состојки

Лето е сите сакаме да облечеме нешто полесно и пократко за да ни биде поладно, а ако имаме некоја модринка од повреда е незгодно.

Потребни ви се само компир и мед. Дополнително прочитајте и други интересни совети.

Ако сакате да исчезнат сите модринки, тогаш направете ја оваа смеса:

Прочитај повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови тука

Еве како да ослабете според хороскопскиот знак

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Чиа пудинг

singlepost_text