Овој чај ќе ги реши најголемите маки на жените

Овој чај ќе ги реши најголемите маки на жените

Мало виолетово и здраво растение кое прави чуда за телото. Ако сакате чаеви, тогаш ви предлагаме да одберете од лаванда, а еве и зошто.
Одлично делува против воспаленија на дишните патишта, при кашлица и иритација на грлото.
Помага и за девојките и жени кои имаат нередовен циклус така што го регулира и ги намалува болките.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text