ВИДЕО: Маснотијата во кујната ќе ја снема за минута – домаќинки ова е спас

ВИДЕО: Маснотијата во кујната ќе ја снема за минута – домаќинки ова е спас

Сите домаќинки мака мачат да ги исчистат нечистотиите од кујната. Ние ви нудиме одлично, брзо и евтино решение.

На видеото е прикажано како да исчистите се со минерално масло.

Прочитај повеќе Gotvi.mk рецепти:

Брза похована даска кога ќе се најават гости

ФОТО: Традиционална македонска даска

Омилената даска за мацкање на Влатко

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Брзо мезе за ненајавени гости

Највкусни интегрални грисини

Пржени лепчиња – омилениот викенд вкус

singlepost_text