Летна тава со тестенини и многу зеленчук

Летна тава со тестенини и многу зеленчук

Направете вкусна и брза летна тава со тестенини и многу зеленчук. Макарони, брокула и туна – совршено!

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

singlepost_text