Панцероти од рерна

Панцероти од рерна

Нема многу мака, вкусни се, совршени за појаок, ручек, мезе или вечера.Направете панцероти од рерна. Иако сите сакаме да не печеме за летото, сепак понекогаш ни треба нешто волку вкусно.

Ова е подготовката и се што ви треба:

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Полнет ананас со ориз и пилешко

Пудинг од ориз

Оризови нудли со зеленчук

Ориз на мексикански начин

Ориз со зеленчук и краби

Пилешка мучкалица со ориз

Брза диета според вашата градба на тело

Кое е омиленото чоколадо на секој хороскопски знак