Ги готвиме често но не сме се сетиле да ги споиме – компирот вака е СОВРШЕН

Ги готвиме често но не сме се сетиле да ги споиме – компирот вака е СОВРШЕН

Компир готвиме често, а исто така и праз, но ако ги споите овие два ручека и ги ставите во тава, добивате нов многу вкусен деликатес:

Поврзани вести на Gotvi.mk

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Рецепт за брза даска кога ќе ви се најават гости

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Рецепт за брзо мезе за ненајавени гости

Рецепт за највкусни посни и интегрални грисини тука

singlepost_text