КРЦКАВО ГОРЕ, ВНАТРЕ КАКО ДУША: Полнети плетенки меки како душа

КРЦКАВО ГОРЕ, ВНАТРЕ КАКО ДУША: Полнети плетенки меки како душа

Баба знае најдобро. На каналот се појави рецепт за појадок, мезе или закуска, како и за изненадни гости.Ова е подготовката на вкусни плетенки меки како душа одвнатре, а совршено испечени и крцкави однадвор, богати со фил.

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината