ЛЕТНО, ЗДРАВО, ВКУСНО: Салата со сладок компир

ЛЕТНО, ЗДРАВО, ВКУСНО: Салата со сладок компир

Ќе заборавите на шопска, грчка, мешана, витамиснка…оваа салата е толку вкусна и права витаминска бомба.Пробајте салата со сладок компир.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text