ВИДЕО: Зема шише и овошје – доби нешто неверојатно

ВИДЕО: Зема шише и овошје – доби нешто неверојатно

Неверојатно вкусно, за разладување и за горештините. Земете шише и овошје, и ставете ги во ладилник.
Погледнете што се може да направите летово:

Food hacks you cant stop watching! Via – @naileditonline 🙌🏼

A post shared by FASHION VIDEOS (@fashionvideo.s) on

Повеќе рецепти на Gotvi.mk:

РИЗНИЦА ОД ЗДРАВЈЕ: Сок од домати – 1001 причина зошто да го пиете

Како прави Италијанци: Направете вкусни брускети со домати

Закрепнете со кремаста чорба од домати и моркови

ПОДОБРО ОД БОЛОЊЕЗЕ: Сос од домати и босилек

Готово во два потега: Тестенини со шери домати

Никој нема да им одолее – Ќофтенца во сос од домати и пармезан

Смути со шери домати – нов здрав вкус во кујната

ТРИК НА ГОДИНАТА: Исечете 20 домати за 5 секунди

singlepost_text