НЕМА ШПОРЕТ И ПЕЧЕЊЕ ЛЕТОВО: Брза бела салата – царица на салатите

НЕМА ШПОРЕТ И ПЕЧЕЊЕ ЛЕТОВО: Брза бела салата – царица на салатите

Направете брза бела салата која веднаш ќе ја снема од трпеза. Брзо и лесно се прави, многу е кремава и вкусна.

Повеќе на Готви.мк:

Градинарска пита – направете вкусен фамилијарен ручек за помалку 150 денари

Едноставен појадок кој сите ќе ги воодушеви

Рецепт за вистински пица деликатес

Летен појадок кој ќе го правите секој ден

Полнети печурки – лесен рецепт кој сите ќе ви го бараат

Палачинки за гурмани