ВИДЕО: Трикови за пеколните горештини – домаќинки ова е спасот

ВИДЕО: Трикови за пеколните горештини – домаќинки ова е спасот

Одлични освежителни и ледени трикови за летото. Ова видео ќе ви го олесни периодот на пеколни горештини кои се најавуваат од неделава:

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Понесете си повеќе пари – голем скок на цените во Грција, еве колку чини храната

Неверојатен рецепт со кој може да ги оставите цигарите

Храна која задолжително треба да ја консумираат пушачите

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

Дали знаевте дека ЛИМОНОТ е поефикасен од никотински фластери за одвикнување од пушење?

Никотинот го убива телото – исчистете се со овие намирници