Тропско смути – нема мака ви треба само блендер

Тропско смути – нема мака ви треба само блендер

Направете тропско смути кое е витаминска бомба. Се прави со тропско овошје, а видеото ќе ви ја покаже и постапката и причината поради која треба да го јадете:

Ви треба само блендер:

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед