ПИЛЕШКИ ЌЕБАПИ – одлично одат со кромид и кајмак

ПИЛЕШКИ ЌЕБАПИ – одлично одат со кромид и кајмак

Направете деликатес кој одлично оди со кајмак и кромид. Пилешки ќебапи, сочни и неверојатно вкусни:Ова е постапката:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text