Јунските попусти во Југоекспорт Стил траат уште 2 дена – Еве што може да купите со 20% пониски цени

Јунските попусти во Југоекспорт Стил траат уште 2 дена – Еве што може да купите со 20% пониски цени

Летото е идеално за реновирање, но и за опремување на домот и разубавување со нови парчиња мебел.

Македонскиот синоним за квалитет на мебел, Југоекспорт Стил информира дека 18 производи (гарнитури, фотељи и табуретки) кои се со 20% попуст можат да се купат заклучно со 01.07.2017 година.

Сите каталози со мебел попусти погледнете ги на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Салоните за мебел на Југоекспорт Стил се лоцирани во Скопје и во Струмица. Точна локација и телефон можете да најдете тука: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Лето на Крф: Гиро од 2,5, лежалки од 8 до 20 Евра – Еве ги цените

Одите на одмор во Грција? Еве ги цените на овошјето и зеленчукот

Понесете си повеќе пари – голем скок на цените во Грција, еве колку чини храната

Неверојатен рецепт со кој може да ги оставите цигарите

Храна која задолжително треба да ја консумираат пушачите

Зошто не смеете да запалите цигара веднаш по јадењето?

Дали знаевте дека ЛИМОНОТ е поефикасен од никотински фластери за одвикнување од пушење?

Никотинот го убива телото – исчистете се со овие намирници