ЛЕТНА ФАНТАЗИЈА: Пита со вишни – ваква нема ни во пекара

ЛЕТНА ФАНТАЗИЈА: Пита со вишни – ваква нема ни во пекара

Направете неодолив десерт од вишни, пита со вишни и гриз која е неодолива и ќе ја снема од трпеза за секунда.Омилениот десерт за ова лето, еве што ви треба:

 

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко