ДЕЛИКАТЕС: Компир во земјена тава – еден додаток го прави посебен

ДЕЛИКАТЕС: Компир во земјена тава – еден додаток го прави посебен

Совршен вкус, лесна арома на пире од компири, сирење и совршен спој за во земјена тава од кој доаѓа до совршенство.Нсвистина прекрасно, еве што е потребно:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате