Ви се лоши додека се возите во кола? – земете ја оваа билка пред да седнете во возило

Ви се лоши додека се возите во кола? – земете ја оваа билка пред да седнете во возило

Совршено за летото и за одморите, оваа билка ќе ви помогне веќе да не ви е лошо кога патувате, а еве и како. Маточината е лек за овој голем проблем:

Повеќе на Готви.мк:

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Десерт готов за 20 минути

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа