Лесна и кремаста: Торта која се прави во два потега

Лесна и кремаста: Торта која се прави во два потега

Направете вкусна торта со летен и освежителен вкус. Кремаво задоволство со богат вкус на јагоди. Еве што се ви е потребно и како се прави:

Повеќе на Готви.мк:

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината

Прочитај Gotvi.mk рецепти:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text